Вирішує проблему облисіння
для чоловіків та жінок
Проблема облисіння сьогодні вже не проблема! Minomax ефективний при будь-якому типі облисіння (спадкове, післяпологове, тощо.)

Унікальність
препарату Міномакс

  • Негормональний препарат зовнішнього нанесення
  • Потужна формула з 8 активних компонентів бореться з усіма типами облисіння
  • без побічних ефектів
  • не викликає звикання
  • Ефективний для чоловіків і жінок в будь-якому віці (з 18 років)
  • Застосовується як для лікування так і для профілактики облисіння
  • Висока якість (формула перевірена та запатентована).
Німеччина-Україна
Через наявність в складі натуральних екстрактів кропиви і кореня лопуха можлива незначна зміна кольору і запаху розчину, що ніяк не впливає на його ефективність.

Питання та відповіді

Як працює Minomax? У перші 3-4 тижні нанесення у більшості спостерігається нормалізація випадіння волосся (припинення).

У наступні 3-4 місяці спостерігається рясне зростання пушкова і термінального волосся в місцях порідіння.

У наступну пару місяців відбувається перетворення пушкова волоса в термінальний, загальне прискорення росту волосся і збільшення обсягу.
При яких типах облисіння призначають Minomax? Minomax призначають, якщо випадіння волосся викликано:
- підвищеним рівнем дигідротестостерону (алопеція)
- післяпологовим випадінням волосся
- випадінням волосся внаслідок стресів та перевтоми
- дієтами, нестачею вітамінів та мікроелементів
- спадковим облисінням
- захворюваннями внутрішніх органів, в т.ч. травних, щитовидної залози
- внаслідок прийому антибіотиків та ін.
- отруєнням важкими металами, в т.ч. неякісним фарбуванням волосся
- хіміотерапія

і безліччю інших факторів, які можуть спровокувати випадіння волосся.
Які результати слід очікувати від застосування Minomax? 100% волосся повернути не вдасться, однак на відновлення 80-90% в більшості випадків можна розраховувати. Також слід врахувати той факт, що чим більше часу проходить до початку лікування, тим менше шансів повернути колишню густоту волосся, так як фолікули за 5-6 років можуть загинути, і в цьому випадку допоможе тільки пересадка.
Протягом якого терміну потрібно користуватися лосьйоном? протягом 4-6 місяців до отримання необхідного результату. Після чого рекомендується підтримувати результат (при необхідності), наносячи Minomax один раз в 2-3 дня (в кожному окремому випадку інтенсивність використання визначається індивідуально). При такій схемі нанесення одного флакона вистачає приблизно на 4-5 місяців в режимі підтримки результату.
Чи можна пропускати нанесення препарату? Період активної дії речовини становить приблизно 8-10 годин, тому дуже важливо сумлінно наносити лосьйон вранці і ввечері, в іншому випадку можливе погіршення кінцевого результату його дії. Якщо ви пропустили нанесення, слід продовжувати застосування препарату, дотримуючись вашого звичайного графіка.
Коли стане помітним перший результат? Ви можете помітити перші результати зростання нового волосся в термін від 3-х до 6 місяців (це індивідуально і залежить від ступеня облисіння, коректно підібраною концентрації препарату і правильності нанесення - 1 мл двічі на добу). Зупинка підвищеного випадіння волосся буде помітна набагато швидше.
Minomax негормональний препарат? Ні, негормональний! Це лосьйон місцевої дії, який наноситься зовнішньо.
Які можуть виникнути основні побічні ефекти і як їх уникнути? До них слід віднести гіпертрихоз. Зокрема, це потемніння пушкова волосся на обличчі або інших ділянках тіла. Однак слід розуміти, що в більшості випадків будь-який препарат, який стимулює зростання нового волосся, має цей побічний ефект.
Як цього уникнути? Minomax - це розчин місцевої дії, тому після нанесення необхідно ретельно вимити руки, наносити засіб слід за 2-3 години до сну, щоб він не потрапив на подушку, а звідти на обличчя та інші частини тіла. Якщо це неможливо, можна надягати на ніч шапочку з дихаючого матеріалу.
Випадіння волосся - це хвороба? Як її можна вилікувати? Якщо мова йде про алопецію, то її важко назвати хворобою. Скоріше, це певний косметичний побічний ефект. Наприклад, це цілком природно для чоловіків і не несе ніякої загрози здоров'ю.
є кілька варіантів вирішення проблеми: < / span> 1) гормональні препарати, наприклад, на основі фінастериду (в більшості випадків), які знижують рівень дигідротестостерону в організмі. Побічні ефекти в рідкісних випадках-імпотенція, зниження лібідо, зменшення обсягу еякуляту, гінекомастія. Призначається тільки лікарем! 2) Пересадка волосся. Основний недолік методу в більшості випадків-вимога постійної корекції в зв'язку з прогресуючим порідіння волосся, тобто старі волосся продовжують рідшати, в той час як пересаджені виділяються за кольором і товщині. На голові можуть утворюватися острівці волосся, які будуть візуально помітні. Також до недоліків слід віднести реабілітаційний період (в залежності від методу), є ризик, що не всі імплантанти вдало приживуться. Пересадка не виключає постійного прийому препаратів, що стимулюють ріст волосся і їх захист. 3) препарати місцевої дії. Наносяться зовнішньо вранці і ввечері на шкіру голови. Захищають фолікули від впливу дигідротестостерону за рахунок блокування альфа-редуктази, покращують живлення фолікулів. Зупиняють випадіння і стимулюють ріст нового волосся. Іншими словами, працюють локально в місці нанесення і не впливають на гормональний фон і організм в цілому. Побічні ефекти-зрідка місцеві подразнення і гіпертрихоз, якого можна уникнути, якщо наносити засіб за 2-3 години до сну, даючи йому висохнути.
Що станеться, якщо я припиню використання розчину? Чи залишаться нові волосся? Слід розуміти суть проблеми випадіння волосся. Вона має першопричину і наслідок.

Наслідок - випадіння волосся, яке можна припинити за допомогою зовнішніх засобів (в тому числі і відновити волосся, посилити їх зростання). Першопричина може носити тимчасовий характер (в більшості випадків так і трапляється), наприклад: стрес, нестача вітамінів, гормональні сплески (внаслідок вагітності, прийому медпрепаратів і т. д.), загострення певних захворювань, тощо.

Крім того, причина може бути системною, постійною - захворювання щитовидної залози, гормональний дисбаланс, підвищений рівень дигідротестостерону (зокрема, у чоловіків) та інші. Першопричина, що носить тимчасовий характер, в більшості випадків може зникнути сама по собі через певний проміжок часу - як тижні, місяці, так і роки. В такому випадку проблема не викликає помітної шкоди організму, проте істотно впливає на стан волосся. Тому використання зовнішніх препаратів повинно тривати до тих пір, поки проблема не зникне, а потім препарат можна скасувати. Волосся залишаться.

Якщо ж першопричина має постійний характер, то після відновлення волосся (1 мл двічі на добу) необхідно підтримувати результат (1 мл 2-3 рази на день, індивідуально). Інакше проблема може знову почати згубно впливати на стан волосся.
Чи є пересадка волосся оптимальним виходом? При пересадці волосся (в залежності від методу) його беруть з потиличної частини голови і пересаджують в зону АГА (зони андрогенетичної алопеції - облисіння або порідіння волосся). Після цього рекомендують користуватися аналогічними препаратами проти випадіння волосся. Однак справа в тому, що пересаджені волосся більш стійкі до дигідротестостерону, якщо не зупинити випадіння волосся, то старі волосся продовжать рідшати, і в підсумку ми отримаємо «острівці» з пересаджених волосся, помітні неозброєним оком. Також слід мати на увазі, що на потилиці не нескінченно кількість волосся для пересадки.
Через який час після використання засобу можна мити голову? Рекомендується мити голову не раніше ніж через 2-4 години після нанесення Minomax.
Чи можна використовувати розчин для лікування облисіння або випадіння волосся у дітей і підлітків? Не рекомендується!
Які вітаміни для волосся можна пити одночасно? При відсутності протипоказань, будь-який препарат з великим вмістом біотину (вживайте згідно з інструкцією та рекомендаціями лікаря).
Чому в Minomax міститься така значна кількість інгредієнтів? Діючі компоненти лосьйону професійно підібрані в необхідних пропорціях, це забезпечує стабільність та прогнозованість результату. Тому залишається лише вибрати необхідну концентрацію, щоб отримати бажаний результат.
Чи можна застосовувати розчин частіше, ніж два рази на день? Чи виросте більше волосся? Ні. Більш часте або у великих дозах (більше 1 мл двічі на день) застосування розчину не сприяє прискоренню процесу росту волосся і може призвести до появи певних побічних ефектів.
Як можна самостійно візуально визначити тип і ступінь облисіння? У чоловіків це неважко. Відмітною ознакою є підняття лобових залисин. Яскраво виражене порідіння на потилиці також свідчить про наявність зони АГА.

Відгуки про Міномакс

Андрій, Київ

Мій трихолог дуже сильно розхвалював цей препарат, його вустами звучало переконливо, думаю взяти на пробу))

Катя, Харків

Довго думала про те, щоб взяти 5%, але таки не зважилася, почала з 2%, поки що все влаштовує, якщо не буде форс-мажорів замовлю ще один комплект.

Сніжана, Київ

В принципі я думаю не завжди варто збільшувати дозування миноксидила, тим більше якщо є регулярний ефект. А на рахунок решти не знаю. Як то кажуть тихіше їдеш, далі будеш.

Сніжана, Київ

Al1nka, якщо ви користувалися двійкою хоча б 3 місяці, то на п'ятірку можете переходити, особисто у мене з цим проблем не виникло, навіть навпаки. Але на всяк пожежний можна проконсультуватися. Організм-штука Індивідуальна)

Володимир, Суми

Все життя думав, що облисіння можна ліквідувати тільки за допомогою пересадки волосся, але після тривалого користування міномаксом, беру слова назад. Знаю, що є аналоги, ніколи з ними не стикався, але цей варіант так би мовити перевірений!!